KitchenAid 5KMT4205ECA - Televízie, Video & Audio
KitchenAid 5KMT4205ECA
Značka: KitchenAid
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 5KMT4205ECA
7 4 krajcov 2500 W Červená • Počet plátkov: 4 krajcov, Farba: Červená, Základný materiál: Kov • Príkon: 2500 W, Vstupné striedavé napätie: 220-240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Šírka: 348 mm, Hĺbka: 304 mm, Výška: 205 mm • Šírka balenia: 400 mm, Hĺbka balenia: 382 mm, Výška balenia: 292 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
7 4 krajcov 2500 W Červená
• Počet plátkov: 4 krajcov, Farba: Červená, Základný materiál: Kov
• Príkon: 2500 W, Vstupné striedavé napätie: 220-240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
• Šírka: 348 mm, Hĺbka: 304 mm, Výška: 205 mm
• Šírka balenia: 400 mm, Hĺbka balenia: 382 mm, Výška balenia: 292 mm