JVC LT-65VA3335 - Televízie, Video & Audio
JVC LT-65VA3335
Značka: JVC
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: JVCLT65VA3335
65 palců (164 cm) úhlopříčka • 4K UHD Smart televize • 4K (3840 × 2160 px) rozlišení • DVB-T2/C/S2 (HEVC/H.265) • LED displej • Direct LED podsvícení • Smart TV • HDR • Bluetooth • Wi-Fi • LAN • Netflix • YouTube • Voyo • Max • O2 TV • Disney+ • Spotify • Kodi • Dolby Atmos / Dolby Virtual:X / Dolby Digital Plus • operační systém Android TV 11 • 3× HDMI 2.1 • 2× USB 2.0 • VESA​​​​​​​ 400 × 200 mm • boční nohy •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Dopřejte si dokonalý zážitek s televizí JVC LT-65VA3335 při sledování vašich oblíbených pořadů a sportovních utkání. S velikostí úhlopříčky 55" a rozlišením 4K Ultra HD se můžete těšit na fascinující obraz plný ostrých detailů a dokonale laděných barevných tónů. Podpora HDR 10 dodá barevnou hloubku, díky které získáte realističtější a přirozenější obraz. Zážitek ze sledování umocní skvělá zvuková kulisa, o kterou se postará technologie Dolby audio Processing a DTS VIRTUAL:X
  • 65" 4K UHD Android TV s vestavěnou Wi-Fi
  • Technologie Dolby audio Processing umožní kvalitní zvukovou kulisu
  • Android TV s vestavěnou Wi-Fi umožní stažení velkého počtu aplikací
  • HbbTV tlačítko, se kterým získáváte přístup do archivu pořadů televizních stanic
 televizor JVCLT65VA3335, černá
 Dokonalý obraz, špičkový zvuk a nekonečné množství zábavy s televizory JVC.
Prémiový balíček servisních služeb
Dokonale ostrý obraz
Díky 4K rozlišení 3840 × 2160 pxl a zobrazovací technologii 1700 Hz Picture Performance Index nabízí televize JVC maximálně příjemný zážitek ze sledování oblíbených pořadů. Podpora HDR10 poskytne barevnou hloubku, díky které bude obraz živější a více odpovídat realitě.