JVC LT-43VAF3335, black - Vianoce
JVC LT-43VAF3335, black
Značka: JVC
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: JVCLT43VAF3335
43 palců (108 cm) úhlopříčka • Full HD Smart televize • Full HD (1920 × 1080 px) rozlišení • DVB-T2/C/S2 (HEVC/H.265) • LED displej • Direct LED podsvícení • Smart TV • HDR • Bluetooth • Wi-Fi • LAN • Netflix • YouTube • Voyo • Max • O2 TV • Disney+ • Spotify • Kodi • Dolby Audio Processing / Dolby Digital Plus • operační systém Android TV 11 • 2× HDMI 1.4 • 1× USB 2.0 • VESA​​​​​​​ 100 × 100 mm • boční nohy •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Užívejte si skvělý obraz a zvuk! Chytrý televizor JVC LT-43VAF3335 s úhlopříčkou 43" vás ohromí technologií 700 Hz Picture Performance Index, díky které si na televizoru vychutnáte maximálně realistický obraz, pestrost barev, ostrost a plynulost obrazu při akčních scénách. Podpora HDR 10 poskytne lepší kvalitu obrazu díky jasnějším a realističtějším barvám. JVC TV disponuje i revoluční technologií Dolby Audio Processing
  • 43" Full HD displej pro kvalitní obraz plný příjemně laděných barevných tónů