JVC LT-32VH4305, black - Mobily a Tablety
JVC LT-32VH4305, black
Značka: JVC
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: JVCLT32VH4305
32 palců (80 cm) úhlopříčka • HD Ready televize • HD Ready (1366 × 768 px) rozlišení • DVB-T2/C/S2 (HEVC/H.265) • LED displej • Direct LED podsvícení • prostorový zvuk • vlastní operační systém • 2× HDMI 1.4 • 1× USB 2.0 • VESA​​​​​​​ 75 × 75 mm • boční nohy •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Televize JVC LT-32VH4305 s úhlopříčkou 32" a HD Ready rozlišením je ideální řešení i do menších prostor. Pro čistý, ostrý a plynulý obraz disponuje zobrazovací technologií 100 Hz CMP a nabídne tak ideální zážitek ze sledování oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů.
  • 32" HD Ready rozlišení nabídne kvalitní obraz