iGET HGNVK84804 - PC a Notebooky
TOP
PONUKA
iGET HGNVK84804
iGET HGNVK84804
Značka: iGET
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: HGNVK84804
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Hlavní parametry
- Komprese videa: nejmodernější komprese videozáznamu H.265 pro uložení více videozáznamů,
- Sirény: každá kamera může při detekci pohybu také vyvolat zvuk sirény pro vystrašení narušitele,
- IP66 krytí: Voděodolné venkovní kamery odolají veškerému prachu, dešti, i proudu vody,
- SMART detekce pohybu: speciální detekce pohybu je přesnější než samotná detekce optikou,
- Technická podpora: v českém a slovenském jazyce: https://helpdesk.intelek.cz
Způsob připojení kamer a PoE napájení
Snadné nastavení + aplikace v češtině
Vysoká kvalita obrazu
Noční vidění a obousměrný přenos zvuku
Přístup k online sledování a záznamů odkudkoliv
Přehrávání a Multitasking
Konektivita a podpora ONVIF
Rozměry a hmotnost
- NVR rekordér: 295 x 228 x 55 mm, 1,2 kg
- kamera HGNHK937CAM: 100 x 100 x 90 mm, 320 g
- rozměry a hmotnost celého balení(krabice): 450 x 340 x 190 mm, 4,7 kg.
Specifikace NVR rekordéru:
- nahrávání: ve vysokém Super HD 2K rozlišení 2560 x 1440
- počet kanálů s PoE napájením: 8 (připojení max. 8 ks kamer)
- operační systém: Linux
- komprese videa: H.265, H.264
- podporuje ONVIF ver.2.6 Profile S, Profile G
- duální stream videa: ano, pro každý kanál
- rozlišení pro nahrávání: 4MP, 3MP, 2MP
- video výstup: 1x HDMI (až 4K), 1x VGA
- audio výstup: 1x HDMI, 1x RCA
- připojení k Internetu/Ethernetu: pomocí RJ45 (LAN), 100/1000 Mb/s
- USB port: 2x USB2.0 (1x v přední části, 1x v zadní části)
- lokální ovládání: pomocí USB myši
- ukládání fotografií a videa: na vložený HDD SATA (není součástí balení), max. 10 TB
- multitasking: ano (v jeden okamžik např. přehrávání, nahrávání, detekce pohybu)
- vstupní signál z připojených kamer: veškeré IP kamery
- napájení: 48 V DC, 1.5 A
- provozní teplota rekordéru NVR: -10 °C až 55 °C
- rozměry a hmotnost: 295 x 228 x 55 mm, 1,2 kg