i-tec C31DUAL4K60DP - Dielňa a Hobby
i-tec C31DUAL4K60DP
Značka: i-tec
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: C31DUAL4K60DP
USB grafický adaptér 7680 x 4320 px Čierna • Konektor USB: USB Typ-C, Pohlavie USB konektora: Samec, Maximálne rozlíšenie: 7680 x 4320 px • Farba: Čierna • Ostatné podporované operačné systémy: Android, ChromeOS • Šírka: 70 mm, Hĺbka: 60 mm, Výška: 15 mm • Typ balenia: Box, Šírka balenia: 180 mm, Hĺbka balenia: 130 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
• Výkonný videoadaptér USB-C, ke kterému lze připojit až dva monitory současně
• Adaptér podporuje rozlišení až 1x 8K / 30 Hz nebo 2x 4K / 60 Hz
• Podpora dvou portů DP
• Lze připojit ke všem portům USB-C: USB-C, USB4, Thunderbolt 3 a Thunderbolt 4.
• Adaptér je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy
UPOZORNĚNÍ: Při použití se systémem macOS bude podporován pouze jeden externí monitor
Popis
• Rozšiřte svůj stolní počítač o dva externí monitory DP nebo připojte projektory či televizi k notebooku, tabletu nebo počítači prostřednictvím nového konektoru USB-C nebo Thunderbolt 3. Adaptér podporuje 1x 8K / 30 Hz nebo 2x 4K / 60 Hz
Specifikace
• 1x integrovaný kabel USB-C pro připojení k hostitelskému zařízení (30 cm)
• Technologie grafického adaptéru: USB-C (MST)
• Video porty: 2x DP
Podporovaná rozlišení:
Hostitelské zařízení s podporou DisplayPort 1.2:
• 1 monitor – 1x Display Port › až 4K/60Hz
• 1 monitor – 1x DisplayPort › až QHD/144Hz
• 2 monitory – 1x Display Port + 1x Display Port › až 2x 4K/30Hz
Hostitelské zařízení s podporou DisplayPort 1.4:
• 1 monitor – 1x DP › až 8K/30Hz
• 1 monitor – 1x DP › až 4K/120Hz nebo 1440p/240Hz nebo 1080p/360Hz
• 2 monitory – 1x DP + 1x DP › až 2x 4K/60Hz
• Operační systém: Windows 11, Windows 10, macOS
•, iPadOS
•, Android
•, Chrome OS a Linux s nejnovějšími aktualizacemi.
• Rozměry výrobku: 70 x 60 x 15 mm
• Hmotnost výrobku: 53 g
• Rozměry balení: 180 x 130 x 25 mm