HP OB X Flip AI 14-fm0003nc U7-258V/32/1/W11/T -
Značka: HP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: BX8Q2EA#BCM
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
HP OmniBook X Flip NG AI 14-fm0003nc
Operační systém:
Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 32GB LPDDR5x-8533 (integrovaná)
Pevný disk: 1 TB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Displej: 35,6cm (14”) displej OLED UWVA s rozlišením 3K (2 880 × 1 800), vícedotykovou technologií, 48–120 Hz, dobou odezvy 0,2 ms, tenkým rámečkem, sklem Corning® Gorilla® Glass 3, funkcí tlumení modrého světla, 400 nity (SDR), 500 nity (HDR) a 100% DCI-P3
Grafická karta: Intel Arc 140V
Audio: DTS:X® Ultra; Dual speakers; HP Audio Boost; Poly Studio
Web kamera: 5MPx IR kamera s redukcí okolního hluku a dvěma integrovanými mikrofony
TPM 2.0: ano
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Stylus: ano
Síť a bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4
Rozhraní:
• 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10Gb/s
• 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
• 1x Thunderbolt USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
• 1x combo mikrofon/sluchátka
• 1x HDMI 2.1
Baterie: 3 článková Li-polymerová baterie, 59 Wh
Napájení: 65 W napájecí adaptér USB Type-C®