Hisense HAF1350DR - PC a Notebooky
Hisense HAF1350DR
Značka: Hisense
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: HAF1350DR
fritéza Samostarný 6,7 L Samostatný 1350 W Teplovzdušná fritéza Čierna • Typ produktu: Teplovzdušná fritéza, Kapacita: 6,7 L, Teplota (min): 80 °C • Typ konštrukcie: Samostarný, Farba: Čierna, Systém ovládania: Dotyk • Typ displeja: LED • Príkon: 1350 W • Šírka: 349 mm, Hĺbka: 277 mm, Výška: 390 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Máte rádi smažená jídla, ale chcete jíst zdravěji? S horkovzdušnou fritézou Hisense HAF1350DR o příkonu 1 350 W můžete mlsat bez výčitek. Tento stylový model je opatřen přehledným LED displejem, na kterém si vyberete jeden z 10 přednastavených programů pro různé druhy pokrmů. Nechybí ani možnost jednoduchého nastavení teploty v rozmezí od 80 do 200 °C. Zařízení dále disponuje indikací dosažené teploty a funkcí časovače, který pohlídá čas pečení za vás. Fritovací nádoba o objemu 6,7 l je opatřena nepřilnavým povrchem, usnadňující údržbu. Náhledové okno vám umožní sledovat celý proces pečení.
Fritéza Hisense HAF1350DR, černá, v domácnosti
  • Horkovzdušná fritéza s výkonem 1 350 W
  • Regulace teploty v rozsahu od 80 do 200 °C