HIKOKI DS18DDWPZ (s baterií) -
HIKOKI DS18DDWPZ (s baterií)
Značka: Hikoki
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: DS18DDWPZ
akumulátorová vŕtačka • napätie 18 V • max. priemer skľučovadla 13 mm • 2 rýchlosti • prenosné balenie • bezuhlíkový elektromotor • Li-Ion batéria • kapacita batérie 5 000 mAh • LED osvetlenie • max. krútiaci moment 55 Nm • nabíjačka je súčasťou dodávky •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Akumulátorová vŕtačka HIKOKI DS18DDWPZ (s akumulátorom ) má bezkartáčový motor a je veľmi ľahká a kompaktná, takže sa s ňou ľahko pracuje aj v stiesnených priestoroch a rôznych polohách. Je vybavená 2 nastaveniami rýchlosti a má skľučovadlo s priemerom 13 mm, čo umožňuje univerzálne použitie. Jeho krútiaci moment 55 Nm poskytuje dostatok sily na vŕtanie a skrutkovanie.
  • Ľahká a kompaktná akumulátorová vŕtačka
  • Určená na vŕtanie a skrutkovanie
  • bezkefkový motor
  • Vybavená 2 nastaveniami rýchlosti
  • skľučovadlo s priemerom 13 mm
  • Dosahuje krútiaci moment až 55 Nm