HIKOKI AW150LAZ 2 000 W / 110 bar -
Značka: Hikoki
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: AW150LAZ
tlaková umývačka Vzpriamene Elektrický 2000 W Čierna, Zelená • Formát: Vzpriamene, Napájací zdroj: Elektrický, Dĺžka hadice: 10 m • Pracovný tlak (max): 150 bar, Pracovný tlak (min): 110 bar • Spotreba elektrickej energie: 2000 W • Šírka: 345 mm, Hĺbka: 425 mm, Výška: 905 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
tlaková umývačka Vzpriamene Elektrický 2000 W Čierna, Zelená
• Formát: Vzpriamene, Napájací zdroj: Elektrický, Dĺžka hadice: 10 m
• Pracovný tlak (max): 150 bar, Pracovný tlak (min): 110 bar
• Spotreba elektrickej energie: 2000 W
• Šírka: 345 mm, Hĺbka: 425 mm, Výška: 905 mm