Güde GAB 12V/6V-10A-BOOST - PC príslušenstvo
Güde GAB 12V/6V-10A-BOOST
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 85142
nabíječka autobaterií • síťové napětí 230 V • frekvence 50 Hz • výstupní napětí 6/12 V • příkon 250 W • nabíjecí proud max. 10 A • kapacita baterie 150 až 300 Ah •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%