Gorenje T1100CLBK - Dielňa a Hobby
Gorenje T1100CLBK
Značka: Gorenje
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: T1100CLBK
6 2 krajcov 1100 W Čierna • Počet plátkov: 2 krajcov, Farba: Čierna, Systém ovládania: Tlačidlá • Príkon: 1100 W • Dĺžka šnúry: 0,8 m, Šírka: 295 mm, Hĺbka: 180 mm • Šírka balenia: 302 mm, Hĺbka balenia: 192 mm, Výška balenia: 234 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
6 2 krajcov 1100 W Čierna
• Počet plátkov: 2 krajcov, Farba: Čierna, Systém ovládania: Tlačidlá
• Príkon: 1100 W
• Dĺžka šnúry: 0,8 m, Šírka: 295 mm, Hĺbka: 180 mm
• Šírka balenia: 302 mm, Hĺbka balenia: 192 mm, Výška balenia: 234 mm