Gorenje M500DCBK, black - Dielňa a Hobby
Gorenje M500DCBK, black
Značka: Gorenje
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 41019146
Ručný mixér 500 W Čierna • Model: Ručný mixér, Farba: Čierna, Funkcie mixéru: Tlčenie, Miešanie • Materiál nožov: Nerezová oceľ • Príkon: 500 W • Šírka: 200 mm, Hĺbka: 86 mm, Výška: 160 mm • Šírka balenia: 214 mm, Hĺbka balenia: 100 mm, Výška balenia: 198 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Ruční šlehač Gorenje M500DCBK, černá
Klíčové vlastnosti:
  • Výkonný DC motor s příkonem 500 W