| Produktový kód: | ICY2000SP |
varná doska Čierna Na pracovnú dosku 28 cm Indukčná varná doska so zónami 1 zone(s) • Farba: Čierna, Umiestnenie spotrebiča: Na pracovnú dosku, Šírka platničky: 28 cm • Teplotný rozsah: 80 - 240 °C • Systém ovládania: Dotyk, Umiestnenie ovládania: Predné • Príkon (elektrický): 2000 W, Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V • Šírka: 280 mm, Hĺbka: 360 mm, Výška: 42 mm
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Máte malou kuchyň nebo potřebujete snadno přenosný vařič na chatu? Pak je indukční varná deska Gorenje ICY2000SP s kompaktními rozměry (V × Š × H: 4,2 × 28 × 36 cm) tou správnou volbou. Tento model přináší řadu moderních funkcí, s nimiž bude vaření ještě rychlejší a bezpečnější. Sklokeramická deska s 1 varnou zónou o průměru 22 cm má příkon 2000 W. Dotykového ovládání zajistí snadné a intuitivní ovládání spotřebiče. Model nabízí výběr z 9 úrovní ohřevu a 8 přednastavených programů.
S funkcí Powerboost zažijete extra výkon varné desky. Powerboost velmi zintenzivní ohřev a výrazně zkrátí dobu ohřevu. Za 30 s dokáže spotřebič dosáhnout maximálního výkonu 2 000 W. Můžete se těšit na výtečný oběd pro rodinu, který bude za chvíli hotový.
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Šírka platničky | 28 cm |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Počet varných zón | 1 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 1 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 1 | 220 mm |
| Výkon varnej zóny 1 | 2000 W |
| Výkon | |
| Funkcia Boost | |
| Počet úrovní výkonu | 9 |
| Teplotný rozsah | 80 - 240 °C |
| Ergonómia | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Vstavaný displej | |
| Časovač | |
| Detský zámok | |
| Digestor | |
|---|---|
| Vstavaná kapucňa | |
| Sila | |
| Príkon (elektrický) | 2000 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hmotnosť | 2800 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 402 mm |
| Hĺbka balenia | 305 mm |
| Výška balenia | 65 mm |