Gorenje ICY2000SP, black - Televízie, Video & Audio
Gorenje ICY2000SP, black
Značka: Gorenje
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ICY2000SP
varná doska Čierna Na pracovnú dosku 28 cm Indukčná varná doska so zónami 1 zone(s) • Farba: Čierna, Umiestnenie spotrebiča: Na pracovnú dosku, Šírka platničky: 28 cm • Teplotný rozsah: 80 - 240 °C • Systém ovládania: Dotyk, Umiestnenie ovládania: Predné • Príkon (elektrický): 2000 W, Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V • Šírka: 280 mm, Hĺbka: 360 mm, Výška: 42 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Máte malou kuchyň nebo potřebujete snadno přenosný vařič na chatu? Pak je indukční varná deska Gorenje ICY2000SP s kompaktními rozměry (V × Š × H: 4,2 × 28 × 36 cm) tou správnou volbou. Tento model přináší řadu moderních funkcí, s nimiž bude vaření ještě rychlejší a bezpečnější. Sklokeramická deska s 1 varnou zónou o průměru 22 cmpříkon 2000 W. Dotykového ovládání zajistí snadné a intuitivní ovládání spotřebiče. Model nabízí výběr z 9 úrovní ohřevu a 8 přednastavených programů.
  • Praktický časovač
  • Celkový příkon činí 2 000 W
  • Rychlejší vaření s pomocí funkce PowerBoost
  • Indukční jednoplotýnka s průměrem varné zóny 22 cm
  • Díky funkci Dětského zámku je vhodná pro rodiny s malými dětmi
S funkcí Powerboost zažijete extra výkon varné desky. Powerboost velmi zintenzivní ohřev a výrazně zkrátí dobu ohřevu. Za 30 s dokáže spotřebič dosáhnout maximálního výkonu 2 000 W. Můžete se těšit na výtečný oběd pro rodinu, který bude za chvíli hotový.