| Produktový kód: | GEIT6C60XPG |
vrátane DPH 23%
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Farba rukoväte | Nerezová oceľ |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Rotary,Touch |
| Umiestnenie ovládania | Horné predné |
| Integrované hodiny | |
| Typ hodín | Elektronický |
| Vstavaný displej | |
| Varná doska | |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Typ varnej zóny 1 | Stredná |
| Výkon varnej zóny 1 | 2000 W |
| Priemer varnej zóny 1 | 180 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Pravá predná |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Typ varnej zóny 2 | Malý |
| Výkon varnej zóny 2 | 1600 W |
| Priemer varnej zóny 2 | 145 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Typ varnej zóny 3 | Stredná |
| Výkon varnej zóny 3 | 2000 W |
| Priemer varnej zóny 3 | 180 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Typ varnej zóny 4 | Veľký |
| Výkon varnej zóny 4 | 2000 W |
| Priemer varnej zóny 4 | 210 mm |
| Indikátor zvyškového tepla | |
| Rúra | |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Počet rúr | 1 |
| Zdroj napájania rúry | Elektrický |
| Umiestnenie rúry | Spodok |
| Čistý objem rúry | 71 L |
| Vnútorný povrch rúry | Smalt |
| Materiál dverí rúry | Sklo |
| Počet sklenených dverových panelov | 2 |
| Chladné dvere | |
| Sklenený priezor | |
| Vnútorné osvetlenie | |
| Horný a dolný ohrev | |
| Vrchný, spodný a ventilátor | |
| Spodný ohrev | |
| Konvekčné varenie | |
| Konvenčné varenie | |
| Funkcia pečenia pizze | |
| Rozmrazovanie | |
| Technológia čistenia | AquaClean |
| Ergonómia | |
|---|---|
| Detský zámok | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Príkon (elektrický) | 10500 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 95.3 |
| Stupnica energetickej účinnosti | A+++ to C |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0.94 kWh |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0.81 kWh |
| Obsah balenia | |
| Vrátane teleskopickej koľajnice | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnosť | 47300 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 676 mm |
| Hĺbka balenia | 718 mm |
| Výška balenia | 952 mm |