GIGABYTE UD1300GM PG5 - 1300W -
TOP
PONUKA
Záruka 10 let
GIGABYTE UD1300GM PG5 - 1300W
GIGABYTE UD1300GM PG5 - 1300W
Značka: GIGABYTE
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: GP-UD1300GM PG5
Napájanie • výkon 1300 W • ATX 3.0 • modulárna kabeláž • vysokokvalitné japonské kondenzátory • inteligentný 140 mm ventilátor • funkcia zastavenia ventilátora pod 20 % výkonu zdroja • certifikácia 80 Plus Gold • konektory: 1x 20+4-pin • 2x 4+4-pin • 1x 16-pinový • 8x 6+2-pin • 12x SATA • 6x molex • 2x FDD. •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
SpoločnosťGigabyteje svetoznámy výrobca komponentov pre stolové počítače, periférnych zariadení a príslušenstva. Teraz vám prináša svojnapájací zdrojpre stolové počítače v ponukeUltra Durable, s označenímUD1300GM PG5. Poskytuje výkon 1300 W, modulárnu kabeláž, inteligentný ventilátor aATX 3.0štandard.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Vlastnosti GIGABYTE UD1300GM PG5
  • Rokmi overená kvalita produktov Gigabyte
  • Výkon 1300 W
  • Modulárna konštrukcia
  • inteligentný 140 mm ventilátor
  • certifikácia80 Plus Gold
  • ŠtandardATX 3.0
Podpora najnovších grafických kariet
Najnovšie grafické karty vyžadujú na plný výkon veľa energie. Pomáha s tým nový štandard počítačových zdrojov ATX 3.0. Ten umožňuje dodať až 600 W prostredníctvom jediného kábla.
Modulárna konštrukcia
inteligentný 140 mm ventilátor
Certifikát 80 Plus Gold
Kľúčové vlastnosti
Ide o 1300W napájací zdroj so štandardom ATX 3.0. Poskytuje modulárnu kabeláž, kvalitné japonské kondenzátory a 140 mm inteligentný ventilátor s funkciou zastavenia pod 20 % výkonu zdroja. Má certifikát 80 Plus Gold. Poskytuje konektory: 1x 20+4-pin pre základnú dosku, 2x 4+4-pin pre CPU, 1x 16-pin a 8x 6+2-pin pre PCIe, 12x SATA, 6x molex a 2x FDD.