Gigabyte MO34WQC2, black - Televízie, Video & Audio
Záruka 3 roky
Gigabyte MO34WQC2, black
Gigabyte MO34WQC2, black
Značka: GIGABYTE
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: MO34WQC2
LCD monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD OLED Čierna • Uhlopriečka displeja: 86,4 cm (34"), Rozlíšenie displeja: 3440 x 1440 px, Typ HD rozlíšenia: Wide Quad HD, Technológia zobrazenia: OLED, Odozva: 0,03 ms, Natívny pomer strán: 21:9, Vodorovný pozorovací uhol: 178°, Zvislý pozorovací uhol: 178° • Vstavané reproduktory • Vstavaný USB hub • VESA montáž, Nastavenie výšky • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Zažijte své hry v dosud netušené ostrosti a výjimečně zářivém barevném podání s prémiovým zakřiveným monitorem Gigabyte MO34WQC2. Jeho doménou je velká 34" úhlopříčka displeje s rozlišením WQHD (3440 × 1440 px), neskutečně rychlá obnovovací frekvencí 240 Hz, minimální odezva 0,03 ms (GTG) a špičkový QD-OLED panel, který se postará o špičkové barevné podání s 10bitovou barevnou hloubkou a 99% pokrytím barevného prostoru DCI-P3. Kromě toho se navíc můžete spolehnout i na rozšířenou a certifikovanou ochranu vašich očí i při dlouhodobém neúnavném hraní.
Klíčové vlastnosti:
  • Zakřivený herní monitor s displejem s úhlopříčkou 34"
  • WQHD rozlišení pro dokonale detailní a rozšířený obraz
  • Komfortní zakřivení 1 800R
  • Rychlá obnovovací frekvence 240 Hz
  • Technologie OLED s věrným zobrazením barev
  • Ergonomický stojan s možností nastavení výšky a náklonu
  • USB hub s trojicí USB 3.2 a jedním portem typu USB-C
  • Certifikace Eyesafe a antireflexní úprava obrazovky pro komfortní sledování
Herní 34" monitor, kvalitním OLED panelem a bleskurychlou obnovovací frekvencí 240 Hz. Vynikající kontrast, široké barevné pokrytí a odezva 0,03 ms vám umožní porazit i ty nejhouževnatější protivníky v rámci rozličných herních žánrů.
Náruživí hráči rozličných žánrů ocení dokonale vyladěné technologie, které má monitor Gigabyte MO34WQC2 ve svém arzenálu. Tenké rámečky, rozlišení WQHD, přinášející oproti Full HD více detailů a rovněž větší přehled a vysoce kvalitní OLED panel, kombinující nízkou 0,03ms odezvu (GTG), výjimečně vysoký kontrast 1 500 000 : 1, maximální jas 1 000 nitů a dokonalé barevné pokrytí 99 % DCI-P3. Parádní čistotu obrazu pak zajistí podpora standardu VESA ClearMR 13000. To vše je navíc korunováno ultrarychlou 240Hz obnovovací frekvencí, která vám umožní nejen držet krok, ale dokonce být vždy napřed před vaší herní konkurencí.
Snadné přepínání mezi jednotlivými zařízeními
Nebyl by to herní monitor, kdyby nebyl přímo našlapán funkcemi, které jej udržují v plné rychlosti i v těch nejobtížnějších situacích. Užijte si ultra rychlou 0,03ms odezvu OLED panelu, který zároveň přináší i dokonalé barevné podání s 10bitovou barevnou hloubkou. Ten navíc vypadá skvěle i při nejrychlejším pohybu díky 240Hz obnovovací frekvenci, jež vám poskytne jasnou výhodu proti jak klasickým, tak i 144Hz panelům vašich soupeřů.
Vytvořen pro dominanci na konzolovém poli
Připojte konzoli PlayStation 5 či Xbox Series X a užijte si hraní v režimu QHD při 120 Hz díky přítomnosti rozhraní HDMI 2.1.
Ještě více taktických možností
V případě, že budete chtít pohodlně sledovat celou herní scénu, jednoduše stiskněte dedikované tlačítko Tactical Switch, které lze přiřadit k různým funkcím, jako je například změna rozlišení pro rychlé přepnutí do režimu zobrazení plochy 24" monitoru.
Najděte svůj dokonalý herní úhel
Monitor Gigabyte MO34WQC2 svým uživatelům nabízí ergonomický polohovatelný stojan, jenž vám umožní nastavit jak výšku, tak i otáčení či náklon monitoru přesně dle vašich představ – výšku v rozsahu 130 mm a úhel náklonu v −5° až +20°. Nechybí pak ani oblíbená funkce pivot, sloužící ke čtení dlouhých dokumentů či například pohodlnému psaní kódu. Nalezení dokonalého úhlu pro dlouhodobé maximálně komfortní hraní tak nebude bránit vůbec nic.