Gembird UPS-PC-1202AP 1,2 kVA 720 W - Televízie, Video & Audio
Gembird UPS-PC-1202AP 1,2 kVA 720 W
Značka: Gembird
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UPS-PC-1202AP
Záložný zdroj UPS • Kategória zdrojov neprerušovaného napájania: Line-interaktívne • Výstupná kapacita (VA): 1,2 kVA • Výstupný výkon: 720 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: C13 rozdvojovač • C14 rozdvojovač • Počet zásuviek: 4 AC zásuvky / AC zásuviek • Typ batérie: Olovená (VRLA) • Kapacita batérie: 7 Ah • Napätie batérie: 12 V • Formát: Tower • Farba: Čierna • Šírka: 222 mm • Hĺbka: 382 mm • Výška: 124 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%