Gembird EG-PWC500-01 500W -
Gembird EG-PWC500-01 500W
Značka: Gembird
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: EG-PWC500-01
Univerzálny menič napätia • Typ napájania: Auto • Vstupné napätie: 10-16 V • Farba: Sivá • Základný materiál: Hliník • Plast • Dĺžka kábla: 0,8 m • Šírka: 180 mm • Hĺbka: 63 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%