Gembird BAT-12V12AH - PC a Notebooky
Záruka 62 let
Gembird BAT-12V12AH
Gembird BAT-12V12AH
Značka: Gembird
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 62 let
Produktový kód: BAT-12V12AH
batéria do UPS Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah • Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA), Napätie batérie: 12 V, Počet batérií v cene: 1 kusov • Hmotnosť: 3,4 kg, Šírka: 151 mm, Výška: 98 mm • Šírka balenia: 100 mm, Výška balenia: 95 mm, Hĺbka balenia: 150 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
batéria do UPS Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
• Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA), Napätie batérie: 12 V, Počet batérií v cene: 1 kusov
• Hmotnosť: 3,4 kg, Šírka: 151 mm, Výška: 98 mm
• Šírka balenia: 100 mm, Výška balenia: 95 mm, Hĺbka balenia: 150 mm