G3Ferrari G6002301 -
G3Ferrari G6002301
Značka: G3 Ferrari
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: G6002301
ohrievač miestnosti Vnútorný Biela 2000 W Elektrický ohrievač s ventilátorom • Model: Elektrický ohrievač s ventilátorom, Typ ohrievacieho telesa: Keramický • Vhodné pre: Vnútorný, Možnosti umiestnenia: Podlaha, Farba: Biela • Vykurovací výkon: 2000 W • Vstupné striedavé napätie: 230 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz • Šírka: 205 mm, Hĺbka: 205 mm, Výška: 480 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Teplovzdušný ventilátor - volně stojící, topný výkon 2000 W, 2 nastavitelné úrovně vytápění, oscilace, rozměry 48 × 20,5 × 20,5 cm (V׊×H), bílá barva