G3 Ferrari G6002401 - Elektro a domácnosť
G3 Ferrari G6002401
Značka: G3 Ferrari
Dostupnosť: nie je skladom
Produktový kód: G6002401
ohrievač miestnosti Vnútorný Biela 2000 W Elektrický ohrievač s ventilátorom • Model: Elektrický ohrievač s ventilátorom, Uhol náklonu: 10 - 35°, Časovač (max): 24 h • Vhodné pre: Vnútorný, Možnosti umiestnenia: Stôl, Podlaha, Tabuľka, Farba: Biela • Vykurovací výkon: 2000 W, Vykurovací výkon (min): 1000 W • Príkon: 2000 W, Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Šírka: 265 mm, Hĺbka: 193 mm, Výška: 315 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Dvěma stupni výkonu ohřevu 1 000 a 2 000 W si snadno nastavíte ideální teplotu pro vaše potřeby. V zimě vás zahřeje, zatímco v létě se promění ve ventilátor se čtyřmi rychlostmi, který vás příjemně osvěží. Teplotu můžete nastavit v rozsahu 10–35 °C, což vám umožní přizpůsobit klima přesně podle vašich preferencí. S funkcí horizontální oscilace zajistíte rovnoměrné rozložení tepla nebo vzduchu po celé místnosti.
  • Topné těleso disponuje 2 výkonovými stupni 1 000 W a 2 000 W
  • Možnost nastavení teploty vyhřívání v rozsahu 10–35 °C
  • Automatické vypnutí v případě přehřátí či pádu ochrání vaši domácnost
  • 24hodinový časovač umožňující nastavení ideálního programu vyhřívání společně s režimem ECO Mode
  • Dálkový ovladač a přehledný digitální panel pro pohodlné nastavení
  • Kožená rukojeť usnadňující přenášení z místa na místo
Robustní teplovzdušný ventilátor G3 Ferrari, který vás svým výkonem ani efektivitou nezklame.
 Teplovzdušný ventilátor G3 Ferrari G6002401
Univerzální a bezpečný prvek ve vašem interiéru
Stačí je jednoduše připojit do elektrické sítě s napětím 220–240 V a frekvencí 50–60 Hz a můžete okamžitě začít využívat jeho výhod. Model ventilátoru G6002401 je dokonalou volbou pro bezpečné a komfortní vytápění všech místností v rodinném domě či bytě i kancelářských prostorech. Bezpečnost a pohodlí jdou ruku v ruce s naším zařízením, které je vybaveno pojistkou proti přehřátí. Tato funkce zajišťuje, že se zařízení automaticky vypne v případě, že teplota překročí bezpečný limit.