FSP VITA GM/1000W/ATX 3.1/80PLUS Gold/Modular/Retail - Mobily a Tablety
TOP
PONUKA
FSP VITA GM/1000W/ATX 3.1/80PLUS Gold/Modular/Retail
Značka: FSP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: PPA10A4002
zdroj 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 1000 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 60 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 500 mm • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Gold • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 12 cm • Dodávané káble: Procesor, Peripheral (Molex), SATA
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
zdroj 20+4 pin ATX ATX Čierna
• Celkový príkon: 1000 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz
• Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 60 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 500 mm