FSP Hydro PTM PRO/1350W/ATX 3.0/80PLUS Platinum/Modular/Retail - Dielňa a Hobby
Záruka 10 let
FSP Hydro PTM PRO/1350W/ATX 3.0/80PLUS Platinum/Modular/Retail
Značka: FSP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: PPA13F0101
zdroj 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 1350 W, Vstupné striedavé napätie: 110 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Typ kabeláže: Plne modulárne • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Farba: Čierna, Druh chladenia: Semi-passive, Priemer ventilátora: 13,5 cm • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 180 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
zdroj 20+4 pin ATX ATX Čierna
• Celkový príkon: 1350 W, Vstupné striedavé napätie: 110 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz
• Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Typ kabeláže: Plne modulárne
• Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Platinum
• Farba: Čierna, Druh chladenia: Semi-passive, Priemer ventilátora: 13,5 cm
• Šírka: 150 mm, Hĺbka: 180 mm, Výška: 86 mm