FSP FSP400-70AGB (-5V)/400W/ATX/85%/Bulk - PC a Notebooky
FSP FSP400-70AGB (-5V)/400W/ATX/85%/Bulk
Značka: FSP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9PA400CV03
400-70AGB zdroj 400 W PS/2 Šedá • Celkový príkon: 400 W • Typ kabeláže: Nemodulárny • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): PS/2 • Farba: Šedá, Druh chladenia: Aktívny, Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
FSP400-70AGB je napájecího zdroj průmyslové úrovně. Napájecí zdroj nabízí celkovou kapacitu až 400 W a díky jedinečnému aktivnímu obvodu PFC (Power Factor Correction) s vysokonapěťovými elektrickými součástmi je ideální pro použití v průmyslovém prostředí. Produkt také splňuje nejnovější bezpečnostní a EMC standardy, což dokonale vyhovuje různým předpisům po celém světě.
Vlastnosti
•Certifikace: CB 60950-1, CB 62368-1, TÜV, UL, cUL, GS, CE, CCC
•Vysoce kvalitní komponenty
•Teplotně řízený ventilátor
•Vypínač ON / OFF
•Přepěťová ochrana, ochrana proti přetížení, ochrana proti zkratu
Technické parametry
Model: FSP400-70AGB
Formát: ATX
PFC: Aktivní PFC
Ventilátor: 80mm
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Účinnost: >85%
Vstupní napětí:90 - 264 V
Vstupní proud: 115 V - 6 A, 230 V - 3 A
Frekvence: 47-63 Hz
Výkon: 400W
Konektory:
• 1x MB 20+4 Pin
• 1x CPU 4 Pin
• 3x PATA
• 4x SATA
• 1x PCI-E 6pin