FSP FSP350-50EGN/350W/ATX/80PLUS Gold/Bulk - Televízie, Video & Audio
TOP
PONUKA
FSP FSP350-50EGN/350W/ATX/80PLUS Gold/Bulk
Značka: FSP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9PA350DJ01
350-50EGN zdroj 350 W ATX • Celkový príkon: 350 W, Vstupné striedavé napätie: 90 - 264 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz • Typ kabeláže: Nemodulárny • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Gold • Druh chladenia: Aktívny, Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Vlastnosti
• Skutečných 350 W
• Certifikace 80PLUS GOLD
• Vyhovuje direktivě EuP
• Připraven pro Energy Star 6.1
• Kompatibilní s platformou Haswell
• Splňuje požadavky direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu < 0,5W)
• Aktivní PFC filtr
• Vypínač napájení
• 120 mm tichý ventilátor
• Full Range
• Funkce low noise
• Vyhovuje normám UL, VDE, IEC, TUV, CE a dalším
• Vyhovuje nové normě EN 62368
• MTBF 100.000 hodin při 25 °C
Technické parametry
Model: FSP350-50EGN
Formát: ATX
PFC: Aktivní PFC
Ventilátor: 120mm
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Účinnost: 90%
Výkon: 350W
Zabezpečení: OCP, OVP, OPP, SCP, OTP
Konektory:
•1x 24 pin MB