Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Franke |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 108.0704.932 |
Čierna Vstavaný 77 cm Indukčná varná doska so zónami 5 zone(s) • Farba: Čierna, Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Šírka platničky: 77 cm • Systém ovládania: Dotyk, Umiestnenie ovládania: Predné • Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Šírka: 770 mm, Hĺbka: 510 mm, Výška: 4 mm
1 528,23 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Šírka platničky | 77 cm |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Temperované sklo |
| Počet varných zón | 5 zone(s) |
| Počet plynových varných zón | 0 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 5 zone(s) |
| Typ varnej zóny 1 | Bežné |
| Tvar varnej zóny 1 | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 1 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 3000 W |
| Typ varnej zóny 2 | Bežné |
| Tvar varnej zóny 2 | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 2 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 3000 W |
| Typ varnej zóny 3 | Bežné |
| Tvar varnej zóny 3 | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Stredná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 3 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 3000 W |
| Typ varnej zóny 4 | Bežné |
| Tvar varnej zóny 4 | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 4 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4 | 3000 W |
| Typ varnej zóny 5 | Bežné |
| Tvar varnej zóny 5 | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie varnej zóny 5 | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 5 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 5 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 5 | 3000 W |
| Výkon | |
|---|---|
| Premostenie | |
| Ergonómia | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Vstavaný displej | |
| Digestor | |
| Vstavaná kapucňa | |
| Sila | |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 770 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Výška | 4 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 747 cm |
| Inštalačný priestor - hĺbka (min) | 487 cm |