Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Franke |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 106.0374.292 |
Čierna Vstavaný Plynový 4 zone(s) • Farba: Čierna, Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Typ varnej dosky: Plynový • Malá varná zóna: 1750 W, Štandardná varná zóna: 3000 W, Veľká varná zóna: 4000 W • Systém ovládania: Otočné, Umiestnenie ovládania: Predné • Šírka: 1180 mm, Hĺbka: 410 mm, Výška: 40 mm
867,41 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ varnej dosky | Plynový |
| Typ horného povrchu | Temperované sklo |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Počet plynových varných zón | 4 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 0 zone(s) |
| Typ varnej zóny 1 | Extra veľké |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Ľavý |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 1 | 4000 W |
| Typ varnej zóny 2 | Simmer |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Stredná zadná ľavá |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 2 | 1750 W |
| Typ varnej zóny 3 | Bežné |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Stredná zadná pravá |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 3 | 1750 W |
| Typ varnej zóny 4 | Veľký |
| Tvar varnej zóny 4 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravý |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 4 | 3000 W |
| Horák pre Wok | |
| Poloha horáku pre Wok | Ľavý |
| Horák pre panvice wok | 4000 W |
| Materiál mriežky sporáku | liatina |
| Výkon | |
|---|---|
| Malá varná zóna | 1750 W |
| Štandardná varná zóna | 3000 W |
| Veľká varná zóna | 4000 W |
| Ergonómia | |
| Systém ovládania | Otočné |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Vstavaný displej | |
| Časovač | |
| Digestor | |
| Vstavaná kapucňa | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 1180 mm |
| Hĺbka | 410 mm |
| Výška | 40 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 1140 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 380 cm |