- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Franke |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 325.0590.061 |
Priestorový Nerezová oceľ 700 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 700 m³/h, Typ oddelenia: Odvádzaný, Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: B • Model: Priestorový, Farba: Nerezová oceľ, Základný materiál: Sklo, Nerezová oceľ • Počet žiaroviek: 4 žiaroviek, Typ žiarovky: LED, Intenzita osvetlenia: 380 lux • Trieda energetickej účinnosti: B, Ročná spotreba energie: 74 kWh, Stupnica energetickej účinnosti: A +++ až D • Šírka: 900 mm
777,31 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 700 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | B |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | C |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Intenzívna rýchlosť | |
| Úroveň hluku | 67 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 54 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 69 dB |
| Hladina hluku (intenzívna rýchlosť) | 71 dB |
| Tlak (Pa) | 394 |
| Dizajn | |
| Model | Priestorový |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Základný materiál | Glass,Stainless steel |
| Priemer prípojky výfuku | 150 cm |
| Osvetlenie | |
|---|---|
| Počet žiaroviek | 4 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Intenzita osvetlenia | 380 lx |
| Poloha osvetlenia | Front/Back |
| 86 | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0.49 W |
| Ročná spotreba energie | 74 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 900 mm |
| Ďalšie vlastnosti | |
| 75.1 % | |
| 25.8 | |