- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Franke |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 305.0590.105 |
Vstavané Nerezová oceľ 590 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 590 m³/h, Typ oddelenia: Zvedené / recirkulačné, Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: C • Model: Vstavané, Farba: Nerezová oceľ, Systém ovládania: Tlačidlá • Typ tukového filtra: Hliník • Počet žiaroviek: 2 žiaroviek, Typ žiarovky: LED, Teplota farieb: 4000 K • Ročná spotreba energie: 93,7 kWh, Stupnica energetickej účinnosti: A +++ až D, Vstupné striedavé napätie: 220-240 V
425,05 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 590 m³/h |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | C |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Výkon odsávania vzduchu v pozícii Boost | 660 m³/h |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Intenzívna rýchlosť | |
| Úroveň hluku | 69 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 54 dB |
| Hlučnosť (stredná rýchlosť) | 65 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 69 dB |
| Hladina hluku (intenzívna rýchlosť) | 71 dB |
| Tlak (Pa) | 510 |
| Dizajn | |
| Model | Vstavané |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Wi-Fi | |
| Priemer prípojky výfuku | 150 cm |
| Počet motorov | 1 |
| Motor v cene | |
| Typ motora | EVO |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Osvetlenie | |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Teplota farieb | 4000 K |
| Sila | |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Ročná spotreba energie | 93.7 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | C |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 520 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Výška (max) | 300 cm |