Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Franke |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 305.0665.367 |
odsávač pary Vstavané Biela 570 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 570 m³/h, Typ oddelenia: Odvádzaný, Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: B • Model: Vstavané, Farba: Biela, Systém ovládania: Tlačidlá • Typ tukového filtra: Hliník • Počet žiaroviek: 1 žiaroviek, Typ žiarovky: LED, Teplota farieb: 3000 K • Trieda energetickej účinnosti: B, Ročná spotreba energie: 70 kWh, Stupnica energetickej účinnosti: A +++ až D
498,79 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 570 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | B |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Výkon odsávania vzduchu v pozícii Boost | 670 m³/h |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Intenzívna rýchlosť | |
| Úroveň hluku | 63 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 47 dB |
| Hlučnosť (stredná rýchlosť) | 57 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 63 dB |
| Hladina hluku (intenzívna rýchlosť) | 66 dB |
| Tlak (Pa) | 540 |
| Dizajn | |
| Model | Vstavané |
| Farba | Biela |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Wi-Fi | |
| Umiestnenie výfuku | Vršok |
| Priemer prípojky výfuku | 150 cm |
| Počet motorov | 1 |
| Motor v cene | |
| Filtrovanie | |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Filter umývateľný v umývačke | |
| Samočistiaci | |
| Osvetlenie | |
|---|---|
| Počet žiaroviek | 1 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Teplota farieb | 3000 K |
| 58 | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Výkon motora | 250 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0.49 W |
| Ročná spotreba energie | 70 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 700 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Hĺbka (min) | 262 cm |
| Výška (max) | 324.7 cm |
| Výška komína | 260 cm |
| Technické detaily | |
| Certifikáty zhody | CE |
| Ďalšie vlastnosti | |
| 65.1 % | |
| 23.7 | |