Fractal Design Momentum FD-F-MR1-1201 - PC príslušenstvo
Fractal Design Momentum FD-F-MR1-1201
Značka: Fractal Design
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: FD-F-MR1-1201
Ventilátor do PC 120 × 25 mm, 350 RPM - 2200 RPM, 12 V, maximální hlučnost až 28,03 dB, RGB podsvícení, PWM
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Parametry:
•Velikost: 120mm
•Rychlost rotací: 350 (±150) – 2200 rpm (± 10%)
•Level hlasitosti: 28,03 dB(A)
•Zero-RPM capability: Ano
•Proudění vzduchu (CFM): 62,44
•Statický tlak: 2,26mm H2O
•MTBF: > 90 000h
•Typ kabelu: 4-pin PWM connectors
•Délka kabelu: 135 mm daisy chain + 500mm extension cable