Fortron VITA-750GM 750W - PC a Notebooky
TOP
PONUKA
Fortron VITA-750GM 750W
Fortron VITA-750GM 750W
Značka: FSP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PPA7507902
zdroj 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 750 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 60 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 500 mm • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Gold • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 12 cm • Dodávané káble: Procesor, Peripheral (Molex), SATA
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
FSP VITA GM 750W
Vlastnosti
• ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
• účinnost >90% při typické zátěži
• certifikace 80 PLUS® Gold
• 120mm ventilátor s hydraulickým ložiskem
• 105°C japonský velkokapacitní kondenzátor
• kompletní ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP
Technické parametry
Model: VITA-750GM
Výkon: 750W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktivní
Typ ventilátoru: HYB 120mm
Rozměry: 140×150×86mm
Účinnost: 90%
Vstupní napětí: 100-240V ac
Vstupní proud: 10-5A
Vstupní frekvence: 50-60Hz
Konektory:
• 1x MB 20+4 pin
• 2x CPU 4+4 pin
• 1x PCIe 12V-2x6
• 4x PCIe 6+2 pin