Fortron iFP600, 600 VA, 360W (PPF3602700) - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Fortron iFP600, 600 VA, 360W (PPF3602700)
Značka: FSP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PPF3602700
UPS jednotka typu line-interaktívne; kapacita 600 VA/360 W; kontrola s pomocou mikroprocesora
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
• UPS jednotka typu line-interaktívne
• kapacita 600 VA/360 W
• kontrola s pomocou mikroprocesora
• AVR stabilizácia napätia
• funkcia automatického reštartu
• simulovaná sínusová krivka
• dotyková LCD obrazovka
• Rozhranie: vstavaný USB komunikačný port
• ochrana sieťového RJ rozhrania.
Hlavné vlastnosti:
•Dotykový displej LCD
•Kompaktná veľkosť
•Vynikajúce mikroprocesorové riadenie zaručuje vysokú spoľahlivosť
•Stabilizácia napätia
•Automatické zapnutie pri obnove dodávky elektrickej energie
•automaticky sa nabíja po obnovení napájania
•Dobíjanie aj vo vypnutom režime
•Funkcia studeného štartu (bez pripojenia do elektrickej siete)
Technická špecifikácia:
Vstup:
•Kapacita: 600 VA / 360 W
•Napätie: 220/230/240 V (striedavý prúd)
•Rozsah napätia: 140-290 V
•Frekvenčný rozsah: 60/50 Hz (automaticky)
Výstup:
•Regulácia striedavého napätia (batériový mód): +/- 10%
•Frekvenčný rozsah (batériový mód): 60 Hz alebo 50 Hz +/- 1 Hz
•Prenosová doba: Typicky 2 - 6 ms
•Priebeh krivky (batériový mód) - simulovaná sínusoida
Batérie:
•Typ batérie a počet: 12V/7 Ah x 1
•Typický čas dobíjania: 4 hodiny pre 90 % kapacity
Ochrana:
•Kompletná ochrana: ochrana proti preťaženiu, vybitiu a prebíjaniu
Výstrahy:
•Batériový mód: zvukový signál každých 10 sekúnd
•Nízky stav batérie: zvukový signál každú sekundu
•Preťaženie: zvukový signál každú 1/2 sekundu
•Chyba: nepretržitý zvukový signál
Fyzické vlastnosti:
•Typ výstupných zásuviek: 2 x Schuko zásuvka
•Ochrana telefónnej linky RJ11
•USB komunikačný port
•Rozmery (hĺbka x šírka x výška): 300 x 101 x 142
•Hmotnosť: 4,25 Kg
Prevádzkové prostredie:
•Vlhkosť: 0 - 90 % relatívna vlhkosť a 0 - 40 °C (bez kondenzácie)