Fortron FSP500-50AAC - 500W, bulk, - Televízie, Video & Audio
TOP
PONUKA
Fortron FSP500-50AAC - 500W, bulk,
Značka: FSP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9PA500C708
zdroj 550 W ATX Šedá • Celkový príkon: 550 W, Vstupné striedavé napätie: 90 - 264 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Bronze • Farba: Šedá, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 12 cm • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Přednosti FSP500-50AAC
  • Kvalita produktů Fortron
  • Max. stálý výkon 500 W
  • 80Plus Bronze certifikace
  • Tichý 120 mm ventilátor
80Plus Bronze
Tento zdroj vybavený 80 Plus Bronze certifikací garantuje účinnost 85%. Čím větší je účinnost, tím se méně energie přemění na teplo. Tento fakt ve spojení s tichým 120 mm ventilátorem má za následek tichý a účinný chod.
Klíčové vlastnosti
Jedná se o kvalitní počítačový zdroj s max. stálým výkonem 500 W a tichým 120 mm ventilátorem. Poskytuje účinnost až 85% a má 80Plus Bronze certifikaci. Nabízí konektory: 1x 24-pin pro základní desku, 1x 4+4-pin pro CPU, 1x 6+2-pin pro PCIe, 5x SATA, 2x Molex a 1x FDD.