FORTRON FSP SFX PRO 450/450W/SFX/80PLUS Bronze -
Záruka 3 roky
Značka: FSP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: PPA450AA00
zdroj 450 W 24-pin ATX Čierna • Celkový príkon: 450 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 24-pin ATX, Typ kabeláže: Nemodulárny • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): SFX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Bronze • Farba: Čierna, Priemer ventilátora: 8 cm, Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory • Šírka: 100 mm, Hĺbka: 125 mm, Výška: 63 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Vlastnosti
• Certifikace 80PLUS Bronze
• Účinnost min. 85% při typickém zatížení
• DC - DC modul (poskytuje vysokou účinnost a stabilní napájení)
• Plochá černá kabeláž pro úsporu místa ve skříni
• Inteligentní řízení rychlosti ventilátoru
• 80mm ventilátor s inteligentním řízením otáček
• Plná ochrana obvodů: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
Technické parametry
Model: SFX PRO 450 (FSP450-50SAC)
Formát: SFX
PFC: Aktivní PFC
Ventilátor: 80mm
Rozměry: 125 x 100 x 63 mm
Účinnost: 85%
Vstupní napětí: 100-240 V
Vstupní proud: 6-2,5 A
Frekvence: 50-60Hz
Výkon: 450W
Zabezpečení: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
Konektory
•1x ATX12V 20+4 Pin
•1x CPU 4+4 Pin
•2x PCI-E 2.0 6+2 Pin
•3x SATA
•3x Molex 4 Pin
•1x Floppy 4 Pin