FSP group Fortron Flex FSP250-50FEB - 250W, bulk - Televízie, Video & Audio
FSP group Fortron Flex FSP250-50FEB - 250W, bulk
Značka: FSP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9PA250FK08
250-50FEB zdroj 250 W Flex ATX • Celkový príkon: 250 W, Vstupné striedavé napätie: 90 -264 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): Flex ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS • Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 4 cm, Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 40,5 mm, Výška: 81,5 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Tato jednotka Flex ATX má skutečný výkon 250 W. Díky svým malým rozměrům je ideální pro aplikace Mini-ITX, a to i v průmyslovém prostředí.
Vlastnosti
• zdroj určen pro PC
• zdroj formátu Flex ATX 12V
• skutečných 250 W
• 40 mm vestavěný ventilátor s kuličkovým ložiskem
• vyhovuje nové bezpečnostní normě EN 62368
• low noise
• typická účinnost >85 %
• full range (90 - 264 Vac)
• spotřeba ve stand-by režimu <0,5W
• celkový výstup na +3.3V, +5V max 80W
• celkový výstup na +3.3V, +5V a +12V max. 250W
Technické parametry
Model: FSP250-50FEB
Formát: Flex ATX
PFC: Aktivní PFC
Ventilátor: 40mm, kuličkové ložisko
Rozměry: 81,5 x 40,5 x 150 mm
Výkon: 250W
Bezpečnostní normy: CB, CE, TUV, cUL, FCC
Konektory:
• 1x 20+4 PIN konektor pro napájení MB
• 1x P4 (12V) konektor