Fortron Flex FSP180-50FEB - 180W, bulk - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Fortron Flex FSP180-50FEB - 180W, bulk
Značka: FSP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9PA1806203
zdroj 180 W 20+4 pin ATX Flex ATX Kovová • Celkový príkon: 180 W, Vstupné striedavé napätie: 115 - 230 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX • Účel: PC/server, Formát napájacieho zdroja (PSU): Flex ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS • Farba: Kovová, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 4 cm • Šírka: 81,5 mm, Hĺbka: 150 mm, Výška: 40,5 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Společnost Fortron přináší na trh svůj zdro j označením Flex FSP180-50FEB. Počítači poskytuje maximální stálý výkon 180 W. Je vybaven 40 mm ventilátorem. Nabízí typickou účinnost vyšší než 85%. Je ideální pro Mini-ITX aplikace.