- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Fonestar |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | jas3030 |
zvukový zosilňovač 2.0 kanály/kanálov Domáci Čierna • Výstupné zvukové kanály: 2.0 kanály/kanálov, Odstup signálu od šumu (SNR): 70 dB, RMS výkon na kanál (4 ohmy): 30 W • Typ pripojenia reproduktora: Banánový konektor • Vstupné striedavé napätie: 230 V, Spotreba elektrickej energie: 230 W • Šírka: 330 mm, Hĺbka: 276 mm, Výška: 92 mm
158,66 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Zvuk | |
|---|---|
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 channels |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 70 dB |
| RMS výkon na kanál (4 ohmy) | 30 W |
| RMS výkon | 60 W |
| Frekvenčný rozsah | 20 - 20000 Hz |
| Možnosti pripojenia | |
| Typ pripojenia reproduktora | Banánový konektor |
| Linkové vstupy (RCA) | 6 |
| Technické detaily | |
| Účel | Domáci |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Farba | Čierna |
| Úprava basov | |
| Úprava výšok | |
| On/off vypínač | |
| Obrazovka | |
|---|---|
| Vstavaný displej | |
| Sila | |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Spotreba elektrickej energie | 230 W |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 330 mm |
| Hĺbka | 276 mm |
| Výška | 92 mm |
| Hmotnosť | 3500 kg |
| Obsah balenia | |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |