Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0119819 |
Odsavač par • Typ: komínový • Energetická třída: B • Výkon odtahu: 710 m³/h • Maximální hlučnost: 65 dB • Recirkulace • Odsávání do komína • Ovládání: plně dotykové • Počet rychlostních stupňů: 2 • Počet motorů: 1 • Komunikační displej: ano • Horní odtah • Zpětná klapka • Příkon: 272 W • Průměr odtahového hrdla: 150 mm • Typ osvětlení: LED • Rozšířená záruka: - • V × Š × H: 38,5 × 60 × 18,8 cm •
324,88 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Úroveň hluku | 60 dB |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky | 550 cm |
| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky | 700 cm |
| Dizajn | |
| Model | Nástenný |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Priemer prípojky výfuku | 150 cm |
| Filtrovanie | |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 1 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Sila | |
|---|---|
| Celková spotreba | 272 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 325 mm |
| Výška (min) | 385 cm |
| Výška (max) | 710 cm |
| Hmotnosť | 12000 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 650 mm |
| Hĺbka balenia | 430 mm |
| Výška balenia | 370 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 14000 kg |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Prietok vzduchu | 713 m³/h |