Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Eico |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 4825 |
Odsavač par • Typ: do kuchyňské skříňky • Energetická třída: B • Výkon odtahu: 368 m³/h • Maximální hlučnost: 60 dB • Recirkulace • Odsávání do komína • Ovládání: zamačkávací otočné voliče • Počet rychlostních stupňů: 3 • Počet motorů: 1 • Komunikační displej: ne • Horní odtah • Příkon: 180 W • Průměr odtahového hrdla: 150 mm • Typ osvětlení: LED • Rozšířená záruka: - • V × Š × H: 27,88 × 60 × 32 cm •
282,94 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 370 m³/h |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | E |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Úroveň hluku | 67 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 48 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 67 dB |
| Dizajn | |
| Model | Vstavané |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Základný materiál | Glass,Stainless steel |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Otočné |
| Priemer prípojky výfuku | 150 cm |
| Počet motorov | 1 |
| Motor v cene | |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Uhlie |
| Vyberateľný filter | |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 2.5 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Poloha osvetlenia | Predné |
| Sila | |
| Stupnica energetickej účinnosti | A++ to E |
| Ročná spotreba energie | 54.8 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | D |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 594 mm |
| Hĺbka (min) | 320 cm |
| Hĺbka (max) | 340 cm |
| Výška (max) | 279 cm |
| Obsah balenia | |
| Stručný návod na inštaláciu | |