Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Bestway |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 18231191 |
ohrievač bazénov Elektrické vyhrievanie bazéna • Typ produktu: Elektrické vyhrievanie bazéna, Najlepšie použitie: Nadzemný bazén, Farba: Šedá • Šírka: 266 mm, Hĺbka: 426 mm, Výška: 187 mm • Typ balenia: Box, Šírka balenia: 290 mm, Hĺbka balenia: 480 mm • Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: 4 kusov, Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: 23,1 kg, Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: 605 mm
164,05 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Electric pool heater |
| Najlepšie použitie | Nadzemný bazén |
| Farba | Šedá |
| Základný materiál | Aluminium,Polypropylene (PP),Rubber |
| Minimálna kapacita bazénu | 1520 L |
| Maximálna kapacita bazénu | 17035 L |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Jednoduchá inštalácia | |
| Certifikácia | EMC/LVD |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 266 mm |
| Hĺbka | 426 mm |
| Výška | 187 mm |
| Hmotnosť | 4060 kg |
| Údaje o balení | |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 290 mm |
| Hĺbka balenia | 480 mm |
| Výška balenia | 230 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5412 kg |