Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | EZVIZ |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | CS-HP4-R100-6E2WPFBS |
súprava domových zvončekov Čierna • Farba: Čierna • Kompatibilné pamäťové karty: Microsd (transflash), Maximálna veľkosť pamäťovej karty: 512 GB • Efektívny počet pixelov: 2 MP, Maximálny počet snímok za sekundu: 15 fps, Veľkosť obrazového snímača: 1/3" • Technológia prepojenia: Bezdrôtový, Wi-Fi štandardy: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Frekvencia: 20 MHz • Typ zdroja: Jednosmerný prúd, Vstupné napätie: 5 V, Spotreba energie (prenos): 2,2 W
134,61 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Výkon | |
| Intgrovaná čítačka kariet | |
| Kompatibilné pamäťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón | |
| Vstavané reproduktory | |
| Fotoaparát | |
| Integrovaná kamera | |
| Efektívny počet pixelov | 2 MP |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 15 fps |
| Veľkosť obrazového snímača | 1/3 " |
| Typ senzora | CMOS |
| Nočné videnie | |
| Vzdialenosť nočného videnia | 3 m |
| Možnosti pripojenia | |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvencia | 20 MHz |
| Sila | |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Vstupné napätie | 5 V |
| Spotreba energie (prenos) | 2.2 W |
| Technické detaily | |
|---|---|
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE,REACH,RoHS,UL,WEEE |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 115 mm |
| Hĺbka | 24.5 mm |
| Výška | 85.5 mm |
| Hmotnosť | 302 g |
| Šírka | 71 cm |
| Hĺbka | 48.3 cm |
| Výska | 71 cm |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 45 °C |
| Obsah balenia | |
| Dodávané káble | Výkon |
| Montážna konzola v balení | |
| Vrátane skrutiek | |
| Number of screws included | 6 pc(s) |
| Stručný návod | |