- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | EZVIZ |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | CS-H3 (3MP) |
IP kamery • vonkajšie použitie • max. rozlíšenie: 2304 × 1296 DPI • uhol záberu 122° • nočné videnie • pokročilý detektor pohybu • vstavaný mikrofón • odolnosť IP67 • nahrávanie na pamäťové karty alebo na cloudové úložisko • podpora hlasových asistentov • aplikácia pre Android aj iOS • hmotnosť: 0,4 kg • V × Š × H: 7,5 × 7,5 × 15 cm
81,68 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

Bezpečnosť strong>. Produkt je vybavený funkciou inteligentnej detekcie pohybu, vďaka ktorej automaticky obdržíte upozornenie pri detekcii pohybujúcich sa vozidiel alebo idúcich osôb. EZVIZ H3 navyše umožňuje vlastné nastavenie konkrétnej oblasti detekcie, a vy tak môžete označiť napríklad parkovisko alebo vchodové dvere, aby ste získali upozornenie presne v týchto oblastiach. Vďaka vstavanej umelej inteligencii je kamera schopná minimalizovať falošné poplachy spôsobené napríklad poletujúcim hmyzom alebo padajúcim lístím.
Ochranné krytie IP67 zaisťuje spoľahlivý výkon kamery v akomkoľvek počasí bez ohľadu na poveternostné podmienky. Produkt je chránený proti vlhkosti, striekajúcej vode aj prachu.
Kamera poskytuje vysoké rozlíšenie 2K, ktoré umožňuje vykresľovať veľmi čisté a živé snímky s vysokým rozlíšením. Produkt dokáže detailne zachytiť návštevníkov aj napriek ostrému osvieteniu slnkom.
EZVIZ H3 je vybavený praktickým nočným videním, vďaka ktorému je možné prepínať z čiernobieleho režimu na plne farebný režim podľa vašich potrieb.
Kamera umožňuje používateľom ukladať videá na pamäťové karty alebo na cloudové úložiská. Využiť môžete pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou až 256 GB alebocloudové úložisko s predplatenou službou EZVIZ CloudPlay. Výhodou cloudového úložiska je neobmedzená kapacita na ukladanie videí a zároveň poskytuje dostupnosť kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom internetu.
>
h3 style="text-align: centier;">
Jednoduché privítanie umožňuje moderné funkcie obojsmernej komunikácie alebo automatické prehrávanie vopred nahraných hlasových správ. Pomocou vášho mobilného telefónu môžete jednoducho komunikovať s osobami, ktoré stoja pred kamerou, alebo využiť automatické prehrávanie hlasového záznamu pri detekcii osôb.
Aplikácia kamerového systému je pre užívateľov dostupná v češtine a je kompatibilný s operačnými systémami Android alebo iOS. Produkt je možné jednoducho ovládať pomocou hlasových asistentov Google Home a Amazon Alexa.

| Výkon | |
|---|---|
| Model | IP bezpečnostná kamera |
| Podporované umiestnenie | Vonkajší |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Režim deň/noc | |
| Vstavané svetlo | |
| Typ antény | Externé |
| Počet antén | 2 |
| Infračervený (IR) filter proti prerušeniu | |
| Dizajn | |
| Formát | Guľový |
| Spôsob montáže | Stropné / nástenné |
| Farba | Biela |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP67 |
| Fotoaparát | |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny | 106 ° |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny | 56 ° |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny | 122 ° |
| Obrazový senzor | |
| Typ senzora | CMOS |
| Veľkosť optického snímača | 1/2.7 mm |
| Progresívne skenovanie | |
| Objektív | |
| Počet šošoviek | 1 |
| Maximálna clona | 2 |
| Pevná ohnisková vzdialenosť | 2.8 mm |
| Nočné videnie | |
| Nočné videnie | |
| Vzdialenosť nočného videnia | 30 m |
| Typ LED | IR |
| Video | |
| Maximálne rozlíšenie | 2304 x 1296 pixels |
| Kompresné formáty videa | H.264,H.265 |
| Obnovovacia frekvencia | 30 fps |
| Redukcia šumu | |
| Technológia redukcie šumu | 3D redukcia šumu |
| Prenosová rýchlosť | 3 Mbps |
| Kompenzácia protisvetla | |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | |
| Zvuk | |
| Vstavané reproduktory | |
| Zabudovaný mikrofón | |
| Siete | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maximálna prenosová rýchlosť WLAN | 150 Mbit/s |
| Šírka pásma kanálu | 20 MHz |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Pracuje s asistentom Google | |
| Pracuje s Amazon Alexa | |
| Live view | |
| Počet simultánnych kanálov živého náhľadu | 2 channels |
| Dátové úložisko | |
|---|---|
| Vstavaný pevný disk | |
| Kompatibilné pamäťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 512 GB |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| DC-in konektor | |
| Bezpečnosť | |
| Ochrana heslom | |
| Video detekcia pohybu | |
| Funkcie systému Intelligent Video Surveillance (IVS) | Human detection,Vehicle detection |
| Redukcia blikania | |
| Tep srdca | |
| Zrkadlo | |
| Digitálny vodoznak | |
| Konfigurovateľný región | |
| Funkcie manažmentu | |
| Tlačidlo reset | |
| Sila | |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Spotreba energie (max) | 7 W |
| DC výstupné napätie | 12 |
| DC výstupný prúd | 1 A |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -30 - 60 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 0 - 95 % |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hĺbka | 155 mm |
| Priemer | 75.5 cm |
| Hmotnosť | 438 g |
| Šírka balenia | 227 mm |
| Hĺbka balenia | 100 mm |
| Výška balenia | 92 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 676 g |
| Obsah balenia | |
| Počet kamier | 1 |
| Vrátane skrutiek | |
| Vŕtacia šablóna je súčasťou | |
| Návod na použitie | |
| Pribalený AC adaptér | |
| Vodotesný konektor | |
| Technické detaily | |
| Typ bajonetu | M12 |