Extralink OPIP-1000W 12V - 230W, 1000W, čistý sinus -
Značka: Extralink
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: EX.18143
zdroj a transformátor Auto Hliník • Účel: Univerzálne, Typ napájania: Auto, Vstupné napätie: 12 V • Farba: Hliník, Základný materiál: Hliník, Druh chladenia: Aktívny • Množstvo v balení: 1 kusov
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
zdroj a transformátor Auto Hliník
• Účel: Univerzálne, Typ napájania: Auto, Vstupné napätie: 12 V