- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Oddolný i pro venkovní použití do nepohody.
Pre: Oddolný i pro venkovní použití do nepohody.
Slovensko
| Značka: | Evolveo |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ARM-XL5-GRY |
multifunkční zařízení 6v1 - bluetooth reproduktor; MP3 přehrávač, LED svítilna, FM rádio, Powerbanka a handsfree volání; přenosný, lehký a kompaktní design s vyjímečným zvukem
37,48 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
MULTIFUNKČNÍ OUTDOOROVÝ BLUETOOTH REPRODUKTOR
| Reproduktory | |
|---|---|
| Počet reproduktorov | 2 |
| Typ magnetu | Neodymium |
| Priemer reproduktora | 40 cm |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 3 W |
| Frekvenčný rozsah | 20 - 20000 Hz |
| Citlivosť | 90 dB |
| Možnosti pripojenia | |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth | 10 m |
| 3,5 mm konektor | |
| USB pripojenie | |
| Vstup AUX | |
| USB port pre nabíjanie | |
| Dizajn | |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Farba | Black,Blue |
| Ochranné funkcie | Odolné proti poškriabaniu |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP54 |
| Výkon | |
|---|---|
| Odporúčané použitie | Mobilný telefón/smartfón |
| Intgrovaná čítačka kariet | |
| Kompatibilné pamäťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 64 GB |
| Zabudovaný mikrofón | |
| FM rádio | |
| Sila | |
| Typ zdroja | Batérie |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Životnosť batérie (max.) | 20 h |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 156 mm |
| Hĺbka | 51 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hmotnosť | 260 g |
| Obsah balenia | |
| Dodávané káble | Audio (3.5mm),USB |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Baterka | |
| Návod na použitie | |
Oddolný i pro venkovní použití do nepohody.
Pre: Oddolný i pro venkovní použití do nepohody.
Prezeráte si: Evolveo Armor XL5, čierna
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.