- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Produkt vyhovuje...a hlavně funguje ...:o)
Pre: dobrá cena vzhledem k výkonu..
Slovensko
| Značka: | Evolveo |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ARM-GT7-BLK |
Outdoorový reproduktor s Bluetooth 4.2 EDR; stereo výkon 20 W; 4 400 mAh baterie
48,71 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
VÝKONNÝ 20 W OUTDOOROVÝ BLUETOOTH REPRODUKTOR
| Reproduktory | |
|---|---|
| Počet reproduktorov | 2 |
| Typ magnetu | Neodymium |
| Priemer reproduktora | 48 cm |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 20 W |
| Citlivosť | 85 dB |
| Možnosti pripojenia | |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 4.2 |
| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth | 10 m |
| 3,5 mm konektor | |
| USB pripojenie | |
| Vstup AUX | |
| USB port pre nabíjanie | |
| Dizajn | |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Farba | Čierna |
| Ochranné funkcie | Vodeodolný |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP54 |
| Výkon | |
|---|---|
| Odporúčané použitie | Mobilný telefón/smartfón |
| Intgrovaná čítačka kariet | |
| Kompatibilné pamäťové karty | MicroSDHC |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 64 GB |
| Zabudovaný mikrofón | |
| FM rádio | |
| Sila | |
| Typ zdroja | Batérie |
| Kapacita batérie | 4400 mAh |
| Životnosť batérie (max.) | 10 h |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 200 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hmotnosť | 760 g |
| Obsah balenia | |
| Dodávané káble | Audio (3.5mm),USB |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Návod na použitie | |
Produkt vyhovuje...a hlavně funguje ...:o)
Pre: dobrá cena vzhledem k výkonu..
Pre: cenovo vyhodny outdoorovy reproduktor
slusny zvuk
Prezeráte si: Evolveo Armor GT7, čierna
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.