- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Pre: raději kupuji originál než náhrady
Slovensko
| Značka: | Epson |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | C13T27014012 |
originálna čierna cartridge ; pre Epson WF-3620DWF; 6.2ml
23,70 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Typ balenia:
Jednotlivé balenie
Obsah :1 x 6,2 ml Čierna
Technológia :DURABrite™ Ultra
Skratka :27
Symbol :Budík
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Original |
| Typ atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Tlačové farby | Čierna |
| tlačová technológia | Atramentová tlač |
| Kompatibilita značky | Epson |
| Kompatibilita | - WorkForce WF-7720DTWF\n- WorkForce WF-7715DWF\n- WorkForce WF-7710DWF\n- WorkForce WF-7620DTWF\n- WorkForce WF-7610DWF\n- WorkForce WF-7210DTW\n- WorkForce WF-7110DTW\n- WorkForce WF-3640DTWF\n- WorkForce WF-3620DWF |
| Množstvo v balení | 1 pc(s) |
| Počet čiernych náplní | 1 |
| Atramentová kazeta typu | Štandardná výťažnosť |
| Množstvo čierneho atramentu | 6.2 ml |
| Počet strán (čierna náplň) | 350 pages |
| OEM kód | C13T27014012 |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Certifikácia | CE |
| Prevádzkové prostredie | |
|---|---|
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 40 °C |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka balenia | 145 mm |
| Hĺbka balenia | 26 mm |
| Výška balenia | 102 mm |
| Typ balenia | Blistr |
Pre: raději kupuji originál než náhrady
Pre: kvalita
Prezeráte si: Epson T2701 27 čierna
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.