Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Epson |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | |
| Produktový kód: | C13T26364511 |
Polar bear atramentová náplň 1 kusov Vysoký (XL) výnos Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá • Atramentová kazeta typu: Vysoký (XL) výnos, Množstvo čierneho atramentu: 12,2 ml, Typ dodávky: Viacnásobné balenie, Množstvo farebného atramentu: 9,7 ml, Množstvo v balení: 1 kusov
96,27 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | |
| Tlačové farby | Black,Cyan,Magenta,Yellow |
| tlačová technológia | Atramentová tlač |
| Kompatibilita značky | Epson |
| Typ dodávky | Multi pack |
| Množstvo v balení | 1 pc(s) |
| Počet čiernych náplní | 1 |
| Počet farebných náplní | 3 |
| Množstvo čierneho atramentu | 12.2 ml |
| Množstvo farebného atramentu | 9.7 ml |
| Atramentová kazeta typu | Vysoký (XL) výnos |
| Typ atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Krajina pôvodu | Indonézia |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka balenia | 35 mm |
| Hĺbka balenia | 195 mm |
| Výška balenia | 323 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 220 g |
| Technické detaily | |
| EAN veľkoobchodného balenia (EAN / UPC) | 8715946656731 |